Enter your keyword

post

Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela çok çeşitli olup malzemeleriyle üretilen firmalarının da isim ve logolarına göre Router ve lazerle olarak da bilinenlerin ve cihazlarla kesilerek harf şeklinde de getirilen uygulamadır. İç ve dış mekan olarak, ışıklı veya ışıksız şekillerde de kullanılmaktadırlar. Bu tür çalışmalarda da zarif ve ilgi çekici olmakta. Özellikle de alışveriş merkezi olarak da kapalı ortamlarda da daha çok tercih edilmektedirler.

Kutu harf tabela Nasıl Yapılır

Kutu harf tabela yapılmadan önceki tasarımların işleri gerçekleşmesi için kullanılacak malzemeye göre ayarlandıktan sonra da harfler de kullanılan mekana göre boyanırlar, boya seçimlerinde ise hava şartlarına göre dikkate alırlar. Kaliteli boyalarda da tabelasının da paslanmasına göre engel olurlar. Kutu harf tabela tasarlanışına göre bir araya getirilen montajlarla kontrolleri sağlanır. Montajını da konumunu da kontrollü ve uzmanlarına kişilerde tarafından da yapılmalıdır.

Kutu Harf Tabela Çeşitleri

  1. Pleksi Kutuların çeşitleri
  2. Dekonta kutuların çeşitleri
  3. Alüminyum tabelaların çeşitleri
  4. Paslanmaz krom kutuların çeşitleri
  5. Pirinç kutuların çeşitleri
  6. Köpük kutuların çeşitleri

Kutu harf Tabelasının da Sağladığı Avantajlardan

Kutu harf tabelasının da işletmelerinde de isminizi en iyi tanıyanlardan çeşitlerindendir. Bu çalışmalarından açık ve kapalı ortamlarında çok rahatlarda kullanılırlar ve genelde büyük boylarda da yapıldıklarını da için müşterilerinde de direk etkilerler. Birçok çeşitleri olan bu reklam mecralarında da kibar duruşlarında ile birçok şirketlerinin de tercihleridir. Özellikle alışverişlerinde de çok idealdir.

Firmaların da renklerini logolarında çok ifade ederler. İnsanlarının da yoğun olduğunda yerlerinde bile markanın da fark edilmesinde sağlarlar. Canlı renklerinde de yapılan tasarımlarında da şirketlerinin de reklamlarını da yapacaklarını da ömre sahiptirler. Siz de kutu harf tabela ile markanızın, en kalabalık ortamlarda bile müşteri platformunu arttırabilirsiniz.

Günümüzün de en modern ve en nezih tabelanın modelleridir. Uzun ömürlü de kullanımına da göre de dizayn edilmiştir. Kutu harf tabela yapımlarında da kullanılan malzemelerle krom, gold krom gibi alüminyum ve pleksi glass lardır.

Bu malzemelerle her türlü hava şartlarına da uzun ömürlü ve dayanıklıdırlar. Kutu harfler istenilen yazı fontlarına göre de istenilen büyüklüklere göre de yapılmaktadırlar. Kutu harflerin ve müşterilerinin de istekleri doğrultusunda da ledli veya ledsiz olarak uygulanabilmekte.

No Comments

Add your review

Your email address will not be published.