Enter your keyword

Hakkımızda

Mükemmel Kalite, Ultra Hız, Harika Sonuç.!

Ayrıcalıklı Baskı Dünyası BaskiMerkezim.com. !

Çalışmayı Dinliyoruz

Baskimerkezim.com ayrıcalığı müşterilerini anlaması ve müşteri memnuniyetine %100 Önem vermesidir. Bizim için müşterimizin onaylamadığı veya kendi işimiz gibi yapmadığımız hiçbir iş müşteriye teslim dahi edilmez

Kaliteli Dijital Baskı

Son teknoloji ürünü baskı makinemiz ile baskılarınız iç dış ayırt etmeksiniz. Kuruma süresini ortadan kaldırarak baskıya veriyoruz. İşiniz acil dahi olsa bize geldiğinizde çalışmanızı kısa sürede alabiliyorsunuz. Üstelik hemen uygulanabilir şekilde.!

Anında Uygulamaya Hazır. !

Kuruma süresini ortadan kaldıran teknolojimiz sayesinde. Baskınızı isterseniz biz isterseniz siz uygulamaya hazır olarak alabilirsiniz. iç mekan kalitesinde dış mekan baskılarını dahil başarı ile yapabiliyoruz.

dijital-baski-hakkimizda

Öztaş Grup

Bizi daha yakından tanıyın

Hakkımızda

2010 Yılından beri açık hava reklamcılığı ardından reklam malzemeleri satışı display ürünleri ve dijital baskı alanında yaptığımız çalışmalar ile birçok kamu kurumu ve özel sektörden müşterilerimize kaliteli ve hızlı dijital baskı çözümleri üretmeye devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Reklamcılık sektörüne girmeden önce tespit ettiğimiz bazı eksiklikleri tamamlayarak müşterilerimize sunmamız. Bizi her geçen gün büyüyen ve gelişen bir firma yaptı.

Vizyonumuz

Reklamcılık sektöründe yıllardan gelen tecrübelerimiz ile var olan müşteri portföyünü muhafaza etmek yeni müşteri portföyü oluşturmak ve memnuniyeti oranlarını bir önceki yıldan daha üst seviyeye çıkarmak hedeflerimiz arasındadır.

+8900

m² Dijital Baskı

+755

Araç Kaplama

+597

Folyo Uygulama

992

Memnun Müşteri

Öztaş Grup Şirketlerimiz

Öztaş Grup Şirketleri Bünyesindeki Bazı Oluşumlarımız