Enter your keyword

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Yıllardan Gelen Tecrübe İle Profesyonel Dijital Baskı Çalışmalarımız

Baskı Merkezim olarak UV Solvent Baskı teknolojisi ile müşterilerimize Türkiye’de nadir bulunana bir hizmeti vermekteyiz. Makine parkurumuz ve diğer dijital baskı çalışmalarımızda yıllardan gelen tecrübelerimiz ile folyo baskı, one vision ve diğer reklam malzeme ve ürünlerine her türlü dijital baskı çalışması yapıyor ve uyguluyoruz.

Günümüzde baskı işleriyle ilgili birçok hizmet verilmektedir. Özellikle reklamcılık sektöründe çeşitli promosyon ürünlerinde, tekstillerde, büyük firmalarda, sanayilerde, ajanslarda, restaurantlarda kullanılmaktadır. Kullanım alanları son yıllarda o kadar çok artmış ki dijital baskı ortamını birbirine de katmaktadırlar. Yapımı haftalar süren billboardlar ise artık bilgisayarlardan mail yolu gönderilebilir ve bu maili alan kullanıcılar ise gerekli yapıyı hazırladıktan sonra ise dijital baskı işlerini gerçekleştiriliyor.

Dijital BaskıDijital BaskıDijital BaskıDijital BaskıDijital BaskıDijital BaskıDijital BaskıDijital BaskıDijital BaskıDijital BaskıDijital BaskıDijital BaskıDijital BaskıDijital BaskıDijital BaskıDijital BaskıDijital BaskıDijital Baskı MerkeziDijital Baskı MerkeziDijital Baskı MerkeziDijital Baskı MerkeziDijital Baskı MerkeziDijital Baskı MerkeziDijital Baskı MerkeziDijital Baskı MerkeziDijital Baskı Merkeziİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskıİstanbul Dijital Baskı